اطلاعات تماس ۳۴۴۰۹۵۱۹ - 041 ۰۹۱۴۴۱۵۴۳۵۲

روتاری جوینت

روتاری جوینت

روتاری جوینت

روتاری جوینت واحدی است که اجازه چرخش و دوران به واحدهای متحد را می دهد.روتاری جوینت یک ایستگاه بین معبر تامین کننده انرژی و بخش گردان مانند غلتک , دوک و سیلندر می باشد.روتاری جوینت اجازه جریان مایع را به داخل و بیرون بخش های دوار می دهد.مایع های سیال در روتاری جوینت و بخش های دوار شامل انواع جامدات و مایعات مانند روغن حرارتی ,آب ,سرد کننده و مایع های هیدرولیکی می باشد.روتاری جوینت برای سرد و گرم کردن و انتقال مایع و قدرت نیز به کار میرود.

از روتاری جوینت به عنوان دریچه روتار,جفت روتار ,روتورسیل ,روتار هوا نیز یاد می شود.روتاری جوینت چرخان محکم به دریچه داخلی چفت میشود.در طول زمان جریان مایعات از روتاری جوینت قسمت ثابت ,ثابت میماند و روتاری جوینت میچرخد.در زیر فشار زیاد و حرکت مداوم ,روتاری جوینت حول محور میچرخد.طراحی روتاری جوینت بسته به محل نصب میتواند اشکال گوناگونی داشته باشد.

روتاری جوینت میتواند اشکال ,سایزو ابعاد مختلفی داشته باشد اما چهار پایه اصلی دارند شامل بخش غلاف ,محور,یاتاقان و ایستگاه می باشد. روتاری جوینت از فولاد و الومینیوم برای مقاومت در برابر انواع فشار ساخته میشود.

روتاری جوینت

بخش غلاف روتاریجوینت بخشی است که تمام بخش های روتاری جوینت را کنار هم نگه میدارد.غلاف روتاری جوینت یک معبر ورودی  که به بخش تامین کننده وصل میشود,روتاری جوینت همچنین میتواند یک بخش خروجی نیز داشته باشد هر دو این بخش های روتاری جوینت برای چرخاندن و بیرون راندن مایع به بیرون استفتده میشود. در روتاری جوینت های کوچک غلاف به مانند یک معبر میباشد اما در روتاری جوینت های بزرگ به مانند یک یاتاقان میباشد.

محور روتاری جوینت ماده سیال را در در درون روتاری جوینت به حرکت درمیاورد در بسیاری از موارد محور روتاری جوینت با گردونه خواهد چرخید.اما در بعضی موترد محور روتاری جوینت نقش غلاف را بر عهده خواهد گرفت.یاتاقان و معبر  در کنار محور قرار میگیرند.

یاتاقان دومین بخش اساسی روتاریجوینت می باشد. روتاریجوینت میتواند یک یاتاقان داشته باشد اما روتاری جوینت چند یاتاقانه معمول تر است.روتاری جوینت در هنگم نصب میتواند در کنار یا انتهای یاتاقان قرار گیرد.

هسته روتاری جوینت دارای یک معبر میباشد.معبر از ریزش و خروج ماده سیال به بیرون از روتاری جوینت کمک میکند.

روتاری جوینت در تهران

شرکت های بسیاری به تولید و فروش روتاری جوینت در شهرهای مختلف پرداختند . یکی از این شهرها تهران است . روتاری جوینت در تهران هم توسط شرکت های بسیاری تولید و عرضه می شود . شرکت هیدروتب هم به عنوان یک شرکت معتبر روتاری جوینت در تبریز فعالیت گسترده ای در زمینه انواع روتاری جوینت دارد . برای اطلاعات بیشتر مقاله ” انواع روتاری جوینت ” را مطالعه بفرمایید . این شرکت همچنین به فروش روتاری جوینت در تهران نیز می پردازد . همچنین فروشنده روتاری جوینت اصفهان نیز می باشد . برای اطلاعات بیشتر در این رابطه با ما تماس بگیرید .

خرید روتاری جوینت ، فروش روتاری جوینت :

هیدروتب به عنوان یک مرکز معتبر برای خرید روتاری جوینت به شمار می رود . قبل از خرید هر قطعه باید ابتدا نسبت آن تحقیق نموده و از افرادی در این زمینه مشورت گرفت . روتاری جوینت در صنایع مختلف کاربرد داشته و هدف شما از خرید روتاری جوینت متفاوت می باشد . هیدروتب با سالها سابقه به فروش روتاری جوینت می پردازد . قبل از خرید هر نوع روتاری جوینت ابتدا با ما تماس بگیرید تا به شما در این زمینه مشورت بدهیم .

 

هیدروتب به عنوان یکی از مراکز نمایندگی روتاری جوینت در ایران و با توجه به سالها تجربه دراین زمینه اقدام به ارائه بهترین ومناسبترین دستگاههای تقطیردرخلا یا روتاری اواپراتور آزمایشگاهی نموده است . این شرکت با بهره گیری از نیروی فنی مجرب و کارآزموده دراین زمینه توانسته رضایت مشتریان خود را تاکنون تامین نماید . برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

آمار سایت

  • 0
  • 33
  • 166
  • 1,370
  • 5,159
  • 258,423