اطلاعات تماس ۳۴۴۰۹۵۱۹ - 041 ۰۹۱۴۴۱۵۴۳۵۲

انواع روتاری جوینت

روتاری جوینت قطعه ای بسیار کاربردی است که سبب انتقال مایعات یا گاز با فشار می شود. روتاری جوینت ها انواع مختلفی دارند و از نظر جنس اولیه و موقعیت ساخت بسیار متفاوت طراحی شده اند. روتاری جوینت از نظر تعداد پورت به مدل های تک پورت و مولتی پورت دسته بندی شده اند.

 

انواع روتاری جوینت

 

روتاری جوینت استیل

روتاری جوینت استیل معمولاً در صنعت بزرگ کاربرد دارد و برای ماشین آلات ریخته گری استفاده می شود. جنس استیل به کار رفته برای این سبک از روتاری اهمیت زیادی دارد و تضمین کننده موقعیت کار است.

مهمترین کاربرد روتاری جوینت این است که در زمان حرکت رول یا غلطک، می تواند سیال مربوط به بخار را خارج نماید. این سیال از یک طرف داخل رول بوده و از سوی دیگر شامل بخار یا سیالی است که خنک گردیده است. روتاری جوینت ها از قطعات مختلفی تشکیل شده اند و بر اساس اهداف کاربردی دسته بندی می شوند. معمولاً روتاری استیل از اسپول استنلس استیل ۳۰۴ نگیر تشکیل شده است به طوری که یک آپرینگ نگهدارنده فنر آن نیز از جنس استیل مرغوب است. فنر به کار رفته به صورت فولاد فنر بوده و از جنس استیل ۳۰۲ نگیر است. درب به کار رفته از جنس استنلس استیل بوده و به شکل ۳۰۴ نگیر است. گسکت آب بندی بین درب و بدنه اجرا شده است.

ذغال کربن ایتالیایی به کار رفته برای درب و زیر اسپول و همینطور برای پوسته نیز اجرا می شود.

 

روتاری جوینت

 

 

روتاری جوینت روغن

روتاری جوینت روغن مخصوص صنایع نفت و گاز است. این محصول سبب می شود تا هزینه های عملیاتی کاهش شاید و بهینه سازی ایمنی نیز بیشتر شود و البته که سطح خطر نیز کمتر می شود. روتاری جوینت روغن معمولاً یک شیر انتقال دهنده هوا، بخار و همینطور در لیست روتاری جوینت آب قرار می گیرند. این شیر به صورت سرد و گرم اجرا می شود. شفت فولادی به کار رفته برای این محصول ضد زنگ است. حداکثر فشار آن ۱۰ بار بوده و حداکثر دما نیز ۳۱۵ درجه سانتی گراد است. سرعت قابل قبول برای این روتاری ۲۵۰ دور در دقیقه گزارش شده است. این روتاری ها در لیست اتصالات رشته ای و توزیعی قرار دارند و همینطور واشر مخصوصی برای مقاومت در دماهای بالا دارند. این محصول در سایز بندی و ابعاد مختلفی طراحی شده است و به طور کلی موقعیت اجرایی خاصی دارد. ما به عنوان نمایندگی روتاری جوینت در ایران تمام تلاش خود را کردیم تا طرح فروش روتاری جوینت به شکل روتین اجرا شود و اثرگذار باشد.
انواع روتاری جوینت

 

 

روتاری جوینت پنوماتیک

روتاری جوینت پنوماتیک گزینه کاربردی برای بخار و چرخش آب بوده که مربوط به تجهیزات مکانیکی است. این مدل از روتاری ها به طور کلی شامل کیفیت بالایی می شود و سبب جلب اعتماد بالا در بازار خواهد شد. این قطعات به طور کلی شامل یک سری پیچیدگی ها است اما قیمت مناسبی دارد. روتاری جوینت پنوماتیک دارای محور مخصوص و موتور خاصی است به طوری که سبب روز قدرت خروجی لازم می شود.

طرح فروش روتاری جوینت ترکیه پنوماتیک با بهترین کیفیت برای شما فراهم شده است به طوری که نیاز به حضور فیزیکی شما نخواهد بود و همه چیز به صورت اینترنتی و ۲۴ ساعته صورت می گیرد و نگرانی از بابت کیفیت محصول وجود نخواهد داشت.

 

روتاری جوینت

 

 

روتاری جوینت خارجی

روتاری جوینت خارجی دارای محفظه مخصوصی است که در بخش انتهای کار قرار می گیرد و دنده ای ایجاد می شود که در نهایت به بخش بدنه روتاری متصل می شود. این دنده سبب برگشت سیال می شود و موقعیت اجرایی آن به شکل SOLB است به طوری که نیاز است سیفون پایپ نسبت به طول و قطر رول اجرا شود رول ها بر اساس قطر بالایی بررسی شوند و به شکل ال طراحی می شود. این امر سبب مکش و کشیدن سیال شده و در نهایت موقعیت تخلیه صورت می گیرد.

روتاری جوینت خارجی  در ابتدا منجر به ورود سیال به رول یا غلطک شده و سبب گرم یا سرد شدن پروسه تولید می شود. در گام بعدی سبب می شود که کشت آوری و چرخش روتاری بر اساس موقعیت رول یا غلطک صورت بگیرد و در گام آخر سبب خروج بخار یا روغن داغ شده و این موضوع سبب تولید سرد شده و به شکل سی کوله شده نتیجه می دهد.

 

عملکرد روتاری جوینت خارجی

از آنجایی که موقعیت عملکردی روتاری جوینت خارجی متفاوت است قصد داریم یک سری توضیحات خاص در این زمینه داشته باشیم:

زمانی که موقعیت ورود سیال به رول صورت می گیرد آب ورودی یا بخار توسط بویلر تولید می شود و در نهایت به واسطه متعلقات مربوطه به روتاری خواهد رسید. معمولاً سطح فشار آب به صورتی است که در صنایع از ۳ الی ۱۲ بار فشار کاری را در نظر می گیرد و برای تولیدی هایی که در زمینه کاغذ و لاستیک و کارتن فعالیت دارند بهترین عملکرد را خواهد داشت. چنین فشاری سبب می شود که تجمع و فشردگی در داخل رول شده و سبب می شود که آب میعان شده و سرد شود. از سوی دیگر آب داغ نیز به رول فشار وارد می کند و سبب می شود که سیفون کارگذاشته در داخل رو بدون هیچ پمپی عملیات خود را دنبال کند. حال شاهد آب میعان شده هستیم که بین ۱۰۰ الی ۱۲۰ درجه حرارت داشته و با مقدار کمی بهار از داخل سیفون به بخش بیرونی ارسال می شود و در نهایت این موضوع در سیال های دیگر موقعیت مختلفی را ایجاد می کند.

روتاری جوینت ها وسیله ای هستند که اجازه می دهند تا چرخش و دوران به واحدهای متحد صورت بگیرد. این قطعات یک ایستگاه مخصوص بین معبر تامین کننده انرژی و بخش گردان مثل سیلندر یا غلتک هستند. این قطعه اجازه جریان مایع را به بخش های داخل و بیرون بخش های دوار می دهد. مایع های سیال در روتاری اغلب شامل یک سری مواد جامد و همینطور مایعات اعم از روغن حرارتی و آب و یا مایع های هیدرولیکی هستند.

 

انواع روتاری جوینت

 

خرید روتاری جوینت

هوشمندانه خرید کنید! روتاری جوینت ها اشکال و سایر و سبک های مختلفی دارند که ما به عنوان فروشنده روتاری جوینت اصفهان و سایر شهرها، سعی کرده ایم پک کامل این محصول را تهیه کنیم تا خرید برای شما آسانتر شود. طرح فروش روتاری جوینت در تبریز با تخفیف ویژه و موقعیت اجرایی خاص در نظر گرفته شده است.

این محصول دارای ۴ پایه اصلی است که شامل غلاف، محور، یاتاقان، ایستگاه و سایر موارد بوده و معمولاً جنس فولاد و آلومینیوم آن گزینه بهتری در برابر انواع فشار هستند. غلاف روتاری به طور کلی در کنار هم قرار می گیرد و یک معبر ورودی مخصوص هستند که سبب می شود سطح تامین کنندگی خوبی داشته باشد. این محصول برای چرخاندن و بیرون راندن مایع به بیرون در نظر گرفته شده است و به طور کلی در خرید باید به آن دقت شود.

محور روتاری به شکلی طراحی شده است که در داخل روتاری قرار گرفته و به حرکت در می آید. در خرید باید به کیفیت این محور دقت شود. در برخی از دستگاهها محور نقش غلاف را ایجاد می کند. هسته روتاری یک معبر مشخص است به طوری که از ریزش و خروج ماده سیال به بیرون جلوگیری می کند. این محصول به طور کلی دسته بندی های خاصی دارد و می تواند در بهترین شرایط اجرا شود.

در زمان خرید این محصول بهتر است به مفصل گردان دقت کنید. مفصل گردان که به آن مفصل چرخشی نیز گفته می شود بین لوله های ثابت و قطعات دوار ارتباط درستی برقرار می کند. اینطور که بررسی ها نشان می شود این مفصل ها سبب انتقال مواد گازی شده و در نهایت سبب می شود که مایع و یا نیمه جامد به ماشین آلات انتقال یابد.

 

طرح فروش ویژه روتاری جوینت

روتاری جوینت ها در مدل های مفصل چرخشی، مفصل گردان و زانوی چرخشی طراحی شده اند و به نوبه خود سبب جریان مایع را از یک لوله به بخش دیگر دنبال می کنند. تجهیزات چرخشی به طور کلی موقعیت خاصی را شکل می دهند. انواع روتاری مخصوص هوا، آب و بخار و همینطور روغن داغ وجود دارد و در سری های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۴۰۰۰ و بیشتر به فروش می رسند. این محصولات در سایزهای ۸/۱ های ۷۲ در نظر گرفته شده است و حداکثر فشار کاری تا ۱۴۰۰ بار ارزیابی شده است. حداکثر دمای کاری تا ۳۱۵ درجه سانتی گراد ارزیابی شده است. حداکثر سرعت برای این مورد تا ۳۵۰۰ دور در دقیقه بررسی شده است .

محصولی که از ما می خرید با گارانتی فروش است به طوری که شما روتاری جوینت ترکیه با بهترین کیفیت را با قیمتی مناسب خریداری می کنید. طرح فروش روتاری جوینت در تهران به صورت دوره ای تمدید می شود اما شرایط برای سایر شهرها به خصوص اصفهان و تبریز فراهم شده است. این محصولات در هر صورت دسته بندی درستی را شامل شده و از نظر کاربرد و موقعیت مورد تایید شما خواهد بود.

اینطور که بررسی ها نشان می دهد کسانی که قصد خرید روتاری جوینت دارند باید دو نکته مهم را مدنظر قرار دهند اینکه این محصولات از نظر سبک اجرایی با هم فرق دارند پس باید بدانید که چه می خواهید!

 

آمار سایت

  • 0
  • 80
  • 127
  • 1,195
  • 5,055
  • 262,995