اطلاعات تماس ۳۴۴۰۹۵۱۹ - 041 ۰۹۱۴۴۱۵۴۳۵۲

انواع روتاری جوینت

انواع روتاری جوینت

انواع روتاری جوینت

انواع روتاری جوینت در صنعت وجود دارد که هر کدام با توجه به کاربرد آن استفاده می شود . در این مقاله به معرفی انواع روتاری جوینت ها می پردازیم . بسیاری  از بخش های روتاری جوینت معبر های چندگانه را بهم  وصل می نمایند ,بعضی از انها برای تحت کنترل دراوردن شرایط خاص طراحی شده اند. مثلا روتاری جوینت خاصی وجود دارد که همزمان باید چندین ماده عبور دهد.

روتاری جوینت از نوع مستقیم  و سرراست ماده را مستقیما از روتاری به بیرون انتقال میدهد.نوع دیگری از روتاری جوینت ,معبر زانویی نام دارد که باعث می شود که ماده از مانع وچندین معبر عبور کند.روتاری جوینت چند  معبره بیشتر به سیلندر سوراخ شده شباهت دارد.در روتاری جوینت های چند معبره ,فضاهای اتاق مانندی وجود دارد که بوسیله معبرهای روتاری جوینت از هم جدا شده اند تا ماده درون روتاری جوینت را از هم جدا نگه دارند.این نوع  از روتاری جوینت ها بیشتر در صنایع پلاستیکی و دیگر محصولات نفتی استفاده میشود.

کاربرد روتاری جوینت

انواع روتاری جوینت

کاربرد روتاری جوینت ها در صنایع اتومبیل سازی و دیگر دستگاه هاییکه نیازمند روغن کاری  ,هوا و انواع دیگر مایعات برای به حرکت دراوردن بخش های محرک  وجود دارد.به طور مثال ترمز ماشین مستقیما از روتاری جوینت برای  جریان مداوم مایع استفاده می کند.روتاری جوینت در مراحل تولید روغن های خام و سخت ,صنایع شیمیایی ,محصولات غذایی و صنایع دارویی نیز به کار می رود.

تجهیزاتی که در برداشت و حمل و خرمن کوبی انگور به کار میرود از روتاری جوینت ساخته شده اند.در برداشت محصول ,بیشتر فعالیت های مربوط به ان با روتاری جوینت همگام است.

تولید خودکار یک استفاده متنوع از روتاری جوینت برای یک رنج گسترده از بخش ها و ماده های مختلف شامل دستگاه های فولادی ,آهنی یا الومینیوم و پلاستیک می باشد.روتاری جوینت اغلب برای سرد کننده ها ,روغن کاری و هیدرولیک ها به کار میرود.

دو جز اصلی کارواش ها از روتاری جوینت ساخته شده است:کارواش اتوماتیک و کارواش دستی.

روتاری جوینت خارجی ، روتاری جوینت ترکیه

برای انتقال (آب ، بخار ، روغن و … ) از یک منبع ثابت به ماشین آلات چرخان از روتاری جوینت استفاده می شود . از این قطعه صنعتی در صنایع مختلف استفاده می شود . برای مثال : کاغذ ، چاپ ، پلاستیک ، نساجی و … . شرکت هیدروتب به عنوان نمایندگی روتاری جوینت در ایران به فعالیت در زمینه روتاری جوینت خارجی و روتاری جوینت در ترکیه نیز فعالیت دارد .

روتاری جوینت استیل

صنعت فولاد به عنوان یک صنعت بزرگ برای ماشین آلات ریخته گری می باشد که در آن از روتاری جوینت استیل استفاده می شود . کیفیت بالای قطعات ما تضمین دهنده فعالیت ما می باشد .

روتاری جوینت روغن

صنعت نفت و گاز یکی دیگر از صنایعی است که در آن از روتاری جوینت روغن استفاده می شود . تمرکز ما بر روی تولید بهترین راه حل با کاهش هزینه های عملیاتی ، افزایش تولید ، بهینه سازی ایمنی و به حداقل رساندن خطر است .

روتاری جوینت پنوماتیک ، روتاری جوینت هیدرولیک :

روتاری جوینت پنوماتیک طیف وسیعی از روتاری هاست که عمدتا برای بخار و چرخش آب در تجهیزات مکانیک استفاده می شود . نمونه دیگری از روتاری ها ، روتاری جوینت هیدرولیک است که کیفیت بالای آن ها موجب جلب اعتماد بالایی در بازار شده است . این قطعات از پیچیدگی کمی برخوردار بوده و از قیمت مقرون به صرفه ای نیز بهره می برد .در این دستگاه به طور معمول به یک موتور در حالی که محور دیگر قدرت خروجی فراهم می کند ، برای کار متصل شده است .

برای خرید انواع روتاری جوینت ، پنوماتیک روتاری جوینت ، روتاری جوینت آب و … و کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس بگیرید .

 

آمار سایت

  • 0
  • 419
  • 218
  • 1,476
  • 4,217
  • 254,549